Patim Güvende Sigortası

patim guvende sigortasi 1
patim guvende sigortasi
kopek sigortasi e1687345123135
kedi sigortasi

Patim Güvende Sigortası

Patim Güvende Sigortası ile evinizde beslediğiniz kedi ya da köpeğinizin acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de poliçe koşulları dahilinde karşılıyor, onların mutluluklarını güvence altına alıyoruz. 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinizin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan Patim Güvende Sigortası poliçenizi satış kanallarımıza başvurarak hemen yaptırabilirsiniz.

Patim Güvende Sigortası Poliçenize “Pati Plus Teminatı”nı da ekleyerek acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için de minik dostunuz ve siz güvence altında olabilirsiniz.

Evcil hayvanlara yönelik hazırladığımız Patim Güvende Sigortası ile kedi ve köpeğinizin sağlığını poliçe kapsamında güvenceye alıyoruz. Trafik kazası, yüksekten düşme, yabancı cisim yutması, zehirlenme gibi birçok acil durum söz konusu olduğunda maruz kalınan tedavi masraflarını teminat limitleri dahilinde karşılıyoruz. Ayrıca aşağıdaki teminatlar da temel ürünümüzde yer alıyor.

Acil Tedavi
3. Şahıs Mali Sorumluluk
Kayıp İlanı ve Ödül

Pati Plus ile de ek prim karşılığında kedi ve köpeğinizin veteriner muayenesi, tahlil, tedavi gibi sağlık giderleri de poliçeye dahil edilebilmektedir. Temel ürünümüzde yer alan teminatlara ek aşağıdaki teminatlar ile de kapsamlı poliçeye sahip olabilirsiniz.

  • Veteriner Muayene
  • Yatışlı Tedavi
  • Ameliyat (Doğum ve Kısırlaştırma Hariç)
  • Yaralanma ve Hastalıklar
  • Kanser
  • Röntgen, Ultrason, MRI, BT Taramaları, Kan ve İdrar Tahlilleri

Acil Durum Tedavi Kapsamı: Trafik Kazası, Yüksekten Düşme, Yabancı Cisim Yutma, Isı Çarpması, Zehirlenme, Yanma/Yanık, Böcek Sokması, Elektrik Çarpması, Boğulma, Kavga, Kesik ve Cisim Batması, Donma, Göz Yaralanması acil durumları nedeniyle maruz kalacağı tedavi masrafları.

Patim Güvende Sigortası ile 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinize uygun prim karşılığında evcil hayvan sigortası yaptırabilirsiniz.

*5199 sayılı kanun ve genelge gereği satışı, bakımı, beslenmesi, üretimi yasak olan hayvan cinsleri teminat kapsamı dışındadır.

Soru Sor