Araç Sigortaları

kasko sigortasi

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, olası bir kaza sonucunda diğer araç ya da üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlara karşı sizi teminat altına alan ve yaptırılması zorunlu olan sigortadır. Trafik sigortanızı İndigo Sigorta güvencesiyle yaptırabilir ya da yenileyebilirsiniz.

Online Poliçe

trafik sigortasi 1

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası, motorlu kara taşıtınızın sizin iradeniz dışında aracınız hareket halindeyken veya dururken dış etkenler sebebiyle hasara uğraması, çalınması, yanması ya da bir kazaya karışması durumlarında aracınızı teminat altına alarak zararınızın tarafınıza tazminat olarak ödenmesini sağlar. Kasko sigortası ile ilgili sorularınız ve kasko fiyat teklifi için İstanbul Şişli’de bulunan acente ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0545 233 12 13 – 0553 866 10 07 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

trafik sigortasi 2

Pert Kasko Sigortası

– Aracınızın kara ya da demiryolunda kullanılan motorlu veya motorsuz araçlarla çarpışması halinde
– Aracınız hareket halindeyken ya da dururken iradeniz dışında sabit veya hareketli bir cisimle çarpışması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması vs. kazalarda
– Aracınızın yanması durumunda
– Aracınızın veya araca ait parçaların çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi olaylarında, sizi ve aracınızı teminat altına alır.

indigo araç sigortası
Soru Sor